2 BANESA BASHK OSE VEC A VEC NQENDER

76 800 EUR

Shitet nga: H F Dje 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa gjendet perball supermarketit "DIELLI"

Banesa i ka:
- 4 dhoma te fjetjes, njera me ballkon me pamje nga qyteti
- sallon me ballkon me pamje nga qendra
- kuzhin dhe ballkon me pamje nga qendra
- dy banjo te mdhej
- 2 shpajza


-----------------

Banesa eshte kombinim i dy banesave te bashkuar, njera 70 me 2 dhoma te fjetjes dhe kuzhin/sallon, banjo dhe shpajz, e tjetra 60 me ni dhom te fjetjes, kuzhin/sallon, shpajz dhe banjo. Ka mundesi te blihen veq a veq.

Veq a veq eshte cmimi 620€/m2 (43400 e madhja, 37200 e vogla)
Komplet eshte cmimi 600€/m2 (76800 total)

---------------

Banesa eshte ne katin e 7 dhe ka ashensor me kartel elektronike. Uje dhe rrym pa nderprerje, qetesi dhe pasterti maksimale. Banesa eshte komplet e mobilume, per ma shume informata, me kontaktoni ne 0046722532821.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione