Banes me hapësir prej 52.46 m²

0 EUR

Shitet nga: ernes 25 Shk 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banes me hapësir prej 52.46 m²

Super objekt banesor në qendër të Mitrovicës, i ndërtuar me standarde të larta europiane dhe me materialin më cilësor i cili gjendet në tregun tonë. Banesa është në katin e 5.

Banesa gjendet afer Va Piano.

Banesa posedon:
- Koridorin
- Sallon me kuzhin
- 1 Dhoma gjumi
- 1 Banjo
- 1 Ballkon

Për më shumë informacion ju lutem kontaktoni në:
Tel/Viber +383 (0) 49 265 285
Leaflet
Në fillim