Banesa 62m2 e paperfunduar (shitet-ndrrim)

20 000 EUR

24 000 EUR

Shitet nga: Banesa 09 Jan 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet- nderrohet banesa ne katin e 5 mbrapa "western unionit" Banesa eshte e paperfunduar dhe punet ne te " JAN NDALUR " . Kur perfundon nuk kam pergjegje as pergjegjesi edhe pse i kan perfundu disa banime ne menyre vetanake, pra banesa eshte diku 80% deri 90% te puneve te perfunduara. E blere ne qmim prej 550e m2.
Bej dhe ndrrim me veture .
Leaflet
Në fillim