Banesa Te Teferiqi rruga Mbretresha Teut QENDER

0 EUR

Shitet nga: Banesa 27 Maj 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes Banesen ne rrugen krysore Mbretresha Teut (te Teferiqi ngat Borja Market)
Banesa ika 93.5 met katror
Katin e 4 me Pamje nga rruga Krysore Sallon me Kuzhinjeri dhe 3 dhoma gjumi, Banjo, Shpajz, Ballkon me pamje nga rruga krysore
Banesa Asht ne perfundim e siper Ndertus Ariani Company
Qmimi: Me maveshje (ju lutem vetm blers Serjoz)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione