Banese 2 dhomshe ne Qender

0 EUR

Shitet nga: Arbnor Dragaj 27 Shk 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesat ne shitje ne Qender te Mitrovices, me siperfaqe 60.20m2, kati i 7-te (Ndertesa posedon dy ashensor).

Ndertesa ndodhet prapa Shtepise se Mallrave LUX, posedon qasje nga dy rruge dhe eshte e ndertuar nga Aurora Group (Objekti Erina), e banueshme nga dhjetori 2020.

Banesa posedon:
• Komunikim
• Sallon dhe Kuzhine
• 1 dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

Cmimi sipas marreveshjes
Marreveshja behet te Noteri

Bleresi ka perparesi dhe cmim te vecante edhe per garazhe (sipas interesimit)

Viber: +383 49 666 294
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione