Banese ne Mitrovice

0 EUR

Shitet nga: Halit 20 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shes banesen e gatshme per banim gjindet ne katin e 7 ne ndertesat kulla ne mitrovice. Qmimi sipas marveshjes .Mundeni me kominikuar permes viber ne nr +49 1578 4837299 dhe ne nr +49 176 61820291
Leaflet
Në fillim