për banim ose afarizëm

0 EUR

Shitet nga: Beqa 07 Mar 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Dy banesa të ngjashme, në katin përdhesë, përballë njeratjetrës, në qendër (afër shtëpisë së mallrave), të përshtatëshme edhe për afarizëm, shitën sa më shpejtë që është e mundur.
Janë nga 55mkatrorë, dhe, të banuara me qiramarrës.
Cmimi 500euro/mkatrorë
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione