shes 4 banesa

0 EUR

Shitet nga: faruk 16 Shk 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
shiten 4 banesa ne mitrovicè
Kati 6 54m2
sallon dhe kuzhin
dhoma gjumi
banjo
teras
Kati 8 dhe 9 107m2
sallon dhe kuzhin
dhom gjumi 2
banjo
teras
Shpajz
Katin 9 71m2 2dhoma gjumi
Kati 4 77m2 2dhoma.gjumi
banesat gjenden te Va Piano

Leaflet
Në fillim