Shiten - Banesat 3 dhomeshe ne Qender

0 EUR

Shitet nga: Arbnor Dragaj Dje 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesat ne shitje ne Qender te Mitrovices, me siperfaqe 91.21m2, kati i 4-te dhe i 6-te (Ndertesa posedon dy ashensor).

Ndertesa ndodhet prapa Shtepise se Mallrave LUX, posedon qasje nga dy rruge dhe eshte e ndertuar nga Aurora Group (Objekti Erina), e banueshme nga dhjetori 2020.

Banesa posedon:
• Komunikim
• Sallon dhe Kuzhine
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• 2 Ballkona

Cmimi sipas marreveshjes
Marreveshja behet te Noteri

Bleresi ka perparesi dhe cmim te vecante edhe per garazhe (sipas interesimit)

Viber: +383 49 666 294
Arbnor Dragaj
049 666 294
Leaflet
Në fillim