SHITEN banesat ne qender te Mitrovices - Objekti 2

0 EUR

Shitet nga: Enis Lahu 25 Shk 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Ofrohet PËR SHITJE Banesa të tipeve të ndryshme në Qendër të Mitrovicës tek Premium Construction Group

Objekti 2

Kati 7:
88.42m²│113.76m²

Objekti 2 përfundon në Mars-Prill 2021


Në njërin prej objekteve më të mira të punuara në zonën qendër, jemi duke e ofruar për SHlTJE këtë banesë tejet të bukur, finalizim perfekt, organizim shumë të mirë, pamje të hapur nga Perendimi, 3 banesa në kat, nje ashensorë, parking të mjaftueshëm, shkollat fillore, fakultetet dhe qendren e keni vetëm 5 minuta ecje.

Banesa ndër tjerash posedon edhe oxhak i cili mund të shfrytëzohet për kaminë, dritaret te te gjata material gjerman gjysme e bardh nga brenda dhe antracid nga jasht te perfshira me roleta brenda, fasaden e jashtme kombinim me fasad nga tulla, siq shihet edhe ne pamjet e jashtme te objetit, dysheme laminat, pllaka dhe sanitari ne banjo tejët cilësore, dyer të bardha nga druri, derë të blinduar dhe shumë përparësi tjera.

Çmimi: 620€/m²

Për më shumë informata:

✆ +383 44 63 63 80 [ +Viber ]
✆ +383 48 63 63 80
Enis Lahu
  Online
044636380
Leaflet
Në fillim