SHITEN banesat tek Dijari Premium Mitrovicë

0 EUR

Shitet nga: Enis Lahu Dje 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Ofrohen PËR SHITJE Banesa të Tipeve të ndryshme pranë parkut tek Ura e Gjakut në Mitrovicë

85m²│90m²│91m²│92m²│117m²

Banesat kanë hyrë në fazen e punimeve të mbrendshme, janë duke u punuar me një intenzitet të lartë, pozitë perfekte, qasje nga dy rrugë kryesore, pamje të hapur drejt parkut "Solana", ndertim cilësorë, pak banesa në kate, ashensorë funskional, afër shkollen fillore, Stacionin e Autobusave, Marketet dhe shumë përparësi tjera.

Banesat e mbetura për shitje janë:

BLLOKU A:

Kati 2 = 117.24 m2 Me tri dhoma gjumi - (pamja nga Shipoli)

Kati 3 = 117.24 m2 Me tri dhoma gjumi - (pamja nga Shipoli)

Kati 3 = 85.38 m² Me dy dhoma gjumi - (pamja nga Parku)

Kati 3 = 92.57 m² Me dy dhoma gjumi - (pamja nga Parku)

Kati 4 = 117.24 m2 Me tri dhoma gjumi - (pamja nga Shipoli)

Kati 4 = 91.13 m² - Me dy dhoma gjumi - (pamja nga Shipoli)

BLLOKU B:
Kati 2 = 90.90 m² Me dy dhoma gjumi - (pamja nga Rruga kryesore)


Ndër tjerash këto banesa kanë organizim tejët të bukur dhe funksional, qasje nga dy rrugë kryesore (prej Shiplolit dhe posht nga rruga e Tunellit), izolim të mirë termik, parking privat, garazha nën objekt, siguri maksimale, kamera që mbikqyren vazhdimisht, strukturë e mirë e banorëve dhe objekt i bukur që do i jepë bukuri kësaj zone.


Çmimi: 550€/m²

Për më shumë informata:

✆ +383 44 63 63 80 [+Viber]
✆ +383 48 63 63 80
Enis Lahu
044636380
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione