Shitet banesa afër qytetit Mitrovicë

55 000 EUR

Shitet nga: KK Sot 01:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet Banesa në Mitrivicë.
Banesa gjindet afër Xhamis Haxhi Veseli, po thuajse në qytet gjendet. Banesa është e gatshmë për perdorim, mobiljet janë të reja t'papërdorura.

Banesa ka :
/Salloni e ndenjes së bashku me kuzhinë/
/2Dhoma të flejtjes/
/1Banjo/
/Koridor/
dhe /1shpajz tvogel/

Sipërfaqja: 115 m² së bashku me dy ballkana
Kati VII

Per më shumë info kontakto +38349898645
KK
  Online
049898645
Leaflet
Në fillim