Shitet banesa e mobiluar ne qender

0 EUR

Shitet nga: Fisnik / Armend 18 Shk 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banesa eshte ne katin e 7-te me pamje kah shkolla Eqrem Cabej. Banesa eshte e mobiluar komplet dhe ka: Sallon me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkona, 2 shpajza, nxemje qendrore, klime dhe bodrum

Ndertuesi: Lin Project 86m2
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione