shitet banesa me mobile ose pa

33 000 EUR

Shitet nga: ilir 26 Sht 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa asht ne rugen Agim ramadani ngat cendres .Mitrovic asht saloni me kuzin dhoma fjetes koridori banjo balkoni xhemjet cendrore te reja model gjermon dhe shpajzi ku gjindet koridor dhe ka 3kvm ce shitet vecmas
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione