Shitet Banesa ne Mitrovice

36 000 EUR

40 000 EUR

Shitet nga: EDMOND APP 19 Shk 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
2 apartamente Ose një banes i plotë prej 65 metrash katror me banjo Që do të thotë se secili apartament ka banjën e vet Hyrja e përbashkët në katin e 5-të Me pamje nga panorama e qytetit dhe rruga kryesore Apartamenti nuk ka nevojë për ngrohje në dimër Apartamenti është në një anë me diell
EDMOND APP
+38349736415
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione