Shitet banesa në qendër të Mitrovicës

0 EUR

Shitet nga: Krenare Mikushnica 10 Jan 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa gjendet në lagjen Ali Zeneli [rruga prapa Market Florentit], në qendër të qytetit.

Ndërtesa është punuar nga AuroraGroup, banesa është e gatshme për banim, është në katin 5 dhe e mobiluar.

Banesa përmbanë:
Kuzhinë & Tryezari
Sallon [Qëndrim ditorë]
Ballkon
Dhomë gjumi x2
Garderober
Banjo
Depo
Ngrohje qendrore nën dysheme, si dhe ka të instaluar edhe kaldanë.

Krenare Mikushnica
+38349356720
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione