Shitet banesa Perdhes

550 EUR

Shitet nga: Albert 29 Gush 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Adresa
Perdhes
Sipërfaqe
54 m2
Për vendbanimin
Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna
Mitrovicë
She's Banes 54 m2 na katin Perdhess
Posedon Sallon me kuzhin bashk ni dhom gjumi banjo dhe shpajz . Mun te kontaktoni ne kta numra
Banesa gjendet mrapa objektit broja ne qender te qytetit
049107323
049443977
Leaflet
Në fillim