SHITJE Banesë 81 m2 në afërsi të "Lux Mall"

63 500 EUR

Shitet nga: Enis Lahu Dje 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ofrohet PËR SHITJE Banesë 2+1 në afërsi të "Lux Mall" dhe Shtëpisë ne Mallrave në Mitrovicë

81m²│2 dhoma gjumi│Banjo│Ballkon│Kati 8 dhe 9

Në njërin prej objekteve më të mira të punuara në zonën qendër, jemi duke e ofruar për SHlTJE këtë banesë tejet të bukur, finalizim perfekt, organizim shumë të mirë, pamje të hapur nga Perendimi, 6 banesa në katë, dy ashensorë, parking të mjaftueshëm, shkollat fillore, fakultetet dhe qendren e keni vetëm 5 minuta ecje.

Përfshinë siperfaqe bruto prej 81 m², të organizuara në Qëndrim ditorë së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi, 1 Banjo, 1 Ballkon.

Banesa ndër tjerash posedon edhe oxhak i cili mund të shfrytëzohet për kaminë, dysheme laminat, pllaka dhe sanitari ne banjo tejët cilësore, dyer të bardha nga druri, derë të blinduar dhe shumë përparësi tjera.

Çmimi: 63,500€ (i negocueshëm)

Për më shumë informata:

✆ +383 44 63 63 80 [+Viber]
✆ +383 48 63 63 80
Enis Lahu
  Online
044636380
Leaflet
Në fillim