ALDEX CANYON RESIDENCE

0 EUR

Shitet nga: Genti 20 Shk 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Komuna
Pejë
ALDEX CANYON RESIDENCE

FILLOI SHITJA E BANESAVE ME LOKACIONIN ME TE MIRE NE PEJE

Banesat gjinden ne lokacionin me te pershtatshem per banim ne Peje, aty ku frymojne bjeshket e Rugoves nen qetesin e rrjedhes se Lumbardhit.
Objekti eshte duke u ndertuar nen nje kontroll te lart sa i perket materialeve ndertimore dhe zbatimit te punes.
Pozicioni i tij e ben qe te gjitha hapsirat me rendesi te veqant ti kete shume afer ne kembe si psh qendren e Pejes 10 min , Spitalin 3 min.
Si referenc konkrekte mund ta shifni objektin e pare ne perfundim e siper ne te njejtin lokacion.

Është I përbëre nga dy llamella te vequara,
Llamella A 27 njesi banesore,
Llamella B 42 njesi banesore.
Bodrumi qe ka hapsire te mjaftueshme per parkim dhe per depo.
Sutereni me njesi banesore
Përdhesa Lokale+ njesi banesore
Kati I-IV njesi banesore

Tipet e Banesave:
Banesa 1-44.41 m2
Banesa 2-67.59 m2
Banesa 3-111.49 m2
Banesa 4- 121.49 m2
Banesa 5- 94.94 m2
Banesa 6- 109.77 m2
Banesa 7- 124.24 m2


Leaflet
Në fillim