Banesa ne Lagjen Puhovc Peje 94 m2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: KRONI Agjencia e Patundshmerive 21 Shk 22:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Pejë
Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron banesë në Pejë e cila gjendet ne Lagjen Puhovc afer Lumbardhit.
Cmimi- me marreveshje
• Sipërfaqja 94.42m2
• Ka dokumentacion të rregullt
• Kati: pestë (5)
• Ndërtim i ri (Ne ndertim e siper)
• E shtruar-Laminat
• Ngrohja qendrore me energji elektrike nder dysheme (Posedon Oxhak dhe mundesin me Pelet)
• Ka gjelbërim dhe qetësi
Ndodhet në një pozitë shumë të mire, me pamje te mrekullushme te bjeshkeve te Rugoves.Poashtu prapa objektit eshte shetitorja buze Lumit te Bardh me infrastruktur sic eshte ndriqimi, pushimoret dhe hapsir e sigurt per argetim te femijeve. Nga shetitorja ne freskin e ajrit te fresket te Rugoves brenda 5 min mund te arrish qendren e qytetit(Korzen).
Renditja e Banesës:
• Dhomë dite
• Kuzhinë
• Dhomë të gjumit për femijë 2
• Banjo 1
• Tualet 1
• Ballkon 1
Ne pritje te pronarit te ri.
Për informata shtese ju lutem mos hezitoni te kontaktoni ne numrin e telefonit: +38349686111. Viber -email: Info@kroni-ks.com Facebook: Kroni Kroni. Instagram: kroni.kroni.16 Zyra jonë gjendet në qender te qytetit në Sheshin "Haxhi Zeka", Nr. 70-30000,
KRONI Agjencia e Patundshmerive
+38349686111
Leaflet
Në fillim