Banesa ne shitje QENDËR ndertim i ri

55 000 EUR

Shitet nga: Arlind 27 Shk 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Pejë
Shitet banesa 57m2 ne qender te qytetit afer shkolles se artit ne Pejë , objekti ngjitur me marketin Kollqaku .
Banesa eshte e re e pa banuar ende , me dokumentacion te rregullt , perkthim i menjëhershem , komplet e mobiluar , ngrohje qendrore me rrym , me ballkon dhe pamje nga rruga .Organizimi i banesës : qendrim ditor dhe kuzhin , 1 dhomë fjetje , 1 banjo , 1 ballkon.
Banesa eshte ne katin e 2.
Objekti banesor posedon parkingun personal.
Shitet nga pronari
Leaflet
Në fillim