Banesa te Ura E Gurit ne qender te Pejes

Shitet nga: B.Lajqi 23 Shk 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten dy banesa ne qender te Pejes
100.86 m2- kati 1
100.86 M2-kati 2

Banesat gjenden ne kompleksin Muratori, jane me pamje nga Gryka e Rugoves, kane nje organizem shume te pershtatshem te hapsirave

100.86 m2
Dy dhoma te fjetjes
Sallon dhe kuzhine
Banjo
dy ballkona
Leaflet
Në fillim