FILLOI SHITJA E BANESAVE -ALDEX CONSTRUCTION-

Shitet nga: Genti Dje 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Sahat Kulla ( Puhovc)
Komuna: Pejë
FILLOI SHITJA E BANESAVE ME LOKACIONIN ME TE MIRE NE PEJE.

Banesat gjinden ne lokacionin me te pershtatshem per banim ne Peje, aty ku frymojne bjeshket e Rugoves nen qetesin e rrjedhes se Lumbardhit.
Objekti eshte duke u ndertuar nen nje kontroll te lart sa i perket materialeve ndertimore dhe zbatimit te punes.
Pozicioni i tij e ben qe te gjitha hapsirat me rendesi te veqant ti kete shume afer ne kembe si psh qendren e Pejes 10 min , Spitalin 3 min.
Si referenc konkrekte mund ta shifni objektin e pare ne perfundim e siper ne te njejtin lokacion.

Objekti perbehet nga B+S+P+4K

Tipet e Banesave :

Banesa 1 - 85.82m2
Banesa 2 - 115.96m2
Banesa 3 – 132.10m2
Banesa 4- 105.70 m2


Per me shume informata mund te na telefononi ne nr +38349117917 dhe ne nr +38345640680
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim