Banese prej 66m2 ne Peje

0 EUR

Shitet nga: Arber 11 Pri 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Pejë
Shitet banesa 66 m katrore. Banesa eshte ndertim i ri. Banesa posedon nje dhome te gjumit nje sallon me kuzhin te ndare, dhe terasen. Banesa gjendet ne katin e 5. Kompleksi banesor posedon edhe Ashensorin.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione