RINI-SHITET BANESA 121.15M2 OBJEKTI DUKAGJINI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Sot 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: PEJE
Sipërfaqe: 121.15 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Pejë
#BANESA NË SHITJE OBJEKTI DUKAGJINI PEJE

Shitet banesa 121.15m2 ne katin e 5 dhe ne katin e 7 në Objektin Dukagjini peje ,Banesa është e gatshme per banim

Qmimi ➡️88.439.50 euro

Banesa përbëhet prej:
✅ Qendrim ditor
✅ Kuzhina
✅ 4.Dhoma te Fjetjes
✅2.Banjo
✅Terasa
✅Koridori

Sipërfaqja➡️121.15m2

Për info: #Agjensioni #Rini📲☎️

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

fb: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II Lipjan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim