Shitet banesa

Shitet nga: BanesA 10 Tet 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Pejë
Shitet banesa ne qender te pejes te xhamia e kuqe ndertimi esht i ri banesa gjindet ne katin e dyt dhe ka 48m2
Leaflet
Në fillim