Shitet banesa

29 000 EUR

Shitet nga: Florie Bajraktari 28 Korr 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Pejë
Shitet banesa ne Pej, te soliteri. Banesa ka 1 dhome te gjumit, sallonin me kuzhine, banjon dhe ballkonin (pamja nga gryka e Rugoves).
Leaflet
Në fillim