⭐SUPER OFERTË⭐Shitet banesa në Rr. Muharrem Fejza.

Shitet nga: Cufi Gashi Sot 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 71.69 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
⭐SUPER OFERTË⭐
Shitet banesa në Rr. Muharrem Fejza, Prishtinë.
💶 Çmimi: ̶8̶5̶0̶ ̶€̶ ̶/̶ ̶m̶²̶ ➡️ 680 € / m²

REF: B106/19/SH

➡️ Kati 5 | 71.69 m²
🛋️ Qëndrim ditor | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | WC | Ballkon

🏢 Objekti është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundohet në Shtator 2020.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
🌐 fb.com/agjensionibestline
📧 bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë në:
📍 Rr. Hajredin Bajrami,
Lipjan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim