Banes֝ë 85.5m2 në shitje në Rrugën C.

78 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 13 Maj 06:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 80m2 me qera në lagjen Pejton. 450 EUR
Banesë 180m2 me #QIRA Te Mati 1. 650 EUR
Lokal 95m2 me qira te Rruga C. 400 EUR
Banesë 120m2 në #SHITJE në Gërrmi. 53 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesa gjendet në Rrugë C në kompleksin “Alko Group”. Banesa ndodhet në katin e 8-të dhe është e ndërtuar me cilësi të lartë, e pa banuar më parë dhe posedon ngrohje me rrymë. Banesa ndodhet në një lokacion të përshtatshëm dhe ofron kushte shumë të mira për banim.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon
|1 Depo

ID e shpalljes: 10999

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

📞 046/166-008

🌐 www.pro-rks.com
📧 e-mail: info@pro-rks.com
📍Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
046166008
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë në #SHITJE në Emshir - Kalabri 0 EUR
Shtëpi 250m2 me 4.86 Ari Truall në shitje te Dodon 550 000 EUR
Banesë 120m² me #QIRA në Qendër. 500 EUR
Banesë 145.27m2 ne shitje ne Mati 1. 108 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione