Banes me QERA te Hotel Sirius ose Sllovenia Sport

180 EUR

Shitet nga: Rimi 12 Qer 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Jap me qira banesen dydhomeshe 47m² ne qender te Prishtines.
(Kati parë i shtëpis me hyrje ndaras në kuadër banesës).

Përbehet prej:
1 Dhomë me TV me 2 kauqa.
+1 Para-dhomë tjetër me 2 kauqa sëbashku me Kuzhin.
+1 Banjo.

Është e mobiluara me të gjitha sendet elementare.
Posedon Lavatriqe, Shporet me plak xhami, Frigorifer, TV smart HD me Kabllovik, Internet WiFi, tavolina bukës dhe mini kuzhina, Gjithsej ka 4 kauqa.
Banesa gjendet 150m mbrapa Hotel Siriusit, apo mbrapa Sllovena Sportit afërë shtypshkronjes BLENDI në Rrugën Gustav Majer në qendër të qytetit.
Është e përshtatshme për Qifte, Familjarë ose Studente.
Shiko fotografit për më tepër!

Numri kontaktues: ☎️ 049 / 67 67 00
Viber & WhatsApp: ☎️ +38649676700
.
.
.
.
.
Jap banes banesen me qira qera slovenia sport mega hotel siriusi universiteti fama shtypshkronja blendi furra doni qender sheshi 4 llullat tophane parku i qytetit tring smaijli smaili etj
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione