Banes me qira per mergimtar

2 EUR

Shitet nga: Rinor 30 Korr 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesat jane me dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo teras njera gjindet ne lakrisht tjetra ne dardani info 044166190 per afatgjat dhe afatshkurt banesat jan te lira nga 31 gusht
Leaflet
Në fillim