Banes në Lagjen e spitalit 54400€

680 EUR

Shitet nga: Fatmir 09 Jan 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet banesa 80m2 në lagjen e spitalit. Te "viva fresh"
Banesa ka këtë renditje:
SALLON DHE KUZHINË
DY DHOMA GJUMI
NJË BANJO
NJË SHPAJZ
KORIDOR
TERASA

BANESA GJINDET TE RRETHI RRUGA PËRBALL (VIVA FRESH) KA INFRASTRUKTUR TË PLOT DHE ËSHTË NË PËRFUNDIM E SIPËR.
TEL. 049 477 433 & 045 200 782


049477433
Leaflet
Në fillim