Banes ne shitje Kodren e Diellit 112m2 !DELTA

90 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 04:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet per shitje lokali 21 m2 ne Qender !DELTA 55 000 EUR
Banes me qira te Sllovenia Sporti 280 euro !DELTA 280 EUR
Shitet banesa 110m2 ne Kalabri/RIera!DELTA 770 EUR
Ofrohet per shitje loklai 240m2 ne Arberi !DELTA 2 600 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa në lagjën bregu i diellit 2 (banesat e bardha), Prishtinë

Informatat kryesore:
Sipërfaqja: Bruto 112 m2 / Neto 89.02 m2.
Banesa është në katin e parë nëse llogaritet përdhesa, në të kundërtën i bie kati i dytë.
Banesa është ndërtim i vitit 1990.
1 x dhomë ndeje.
2 x dhoma të fjetjes.
1 x kuzhinë.
2 x tualete (1 x banjo, 1 x wc).
2 x koridore (njeri koridor munde te perdoret edhe si dhome pune).
1 x shpajz.
2 x ballkona.
1 x bodrum rreth 10 m2 i cili nuk është kalkuluar në sipërfaqen e përgjithëthme.

Informata tjera:
Banesa gjindet në lagjen më të urbanizuar dhe organizuar në Kosovë. Ndërtimi është i cilësisë së lartë dhe i pranuar teknikisht në vitin 1990. Ka hapsira të mjaftueshme të gjelbërta, fusha sportive, staza për ecje, parking, ndriqim publik etj. Banesa është e orjentuar nga linja në perendim, gjatë gjithë ditës ka dritë. Hymja e përbashkët është e renovuar në tërësi dhe mirëmbahet nga ndërmarja publike banesore.

Posedojmë të gjitha dokumentacionet përkatëse.
Banesa nuk është në hipotekë. Çmimi 90.000 EURO

Kodi: 40120

049 445 711

044 556 777

049 157 113
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet me qira Banesa 88m2 ne Dragodan ! DELTA 500 EUR
Lokal 260m2 me qira ne Arberi!DELTA 1 500 EUR
Ofrohet per shitje banesa 89m2 ne Arberi !DELTA 78 000 EUR
Banes me qira te Muhaxheret !DELTA 280 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione