Banes ne shitje ne Aktash !DELTA

1 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 07:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet me qira per Zyre Banesa 50m2 ne Ulpiane ! DELTA 350 EUR
Shitet banesa te Kawa Group ne Mati 1 !DELTA 90 000 EUR
Shitet lokali 45m2 ne Dardani,Nartel center! 0 EUR
Ofrohet banesa 80m2 me qira ne Arberi !DELTA 400 EUR
Shitet banesa e mobiluar 55m2 kati i dyte,banesa posedon sallon me kuzhine nje dhom gjumi koridor nje banjo nje ballkon. Banesa gjendet ne lagjen Aktash afer kolegjit “ILIRIA” Rr. Hajrullah Abdullahu. Çmimi 1000 € m²

Kodi: 40321

049 445 711

044 556 777

049 157 113
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shitet Penthouse 150m2 ne Kalabri ne qendren Dardha!DELTA 0 EUR
Ofrohet me qira Banesa 115m2 ne Qender ! DELTA 350 EUR
Ofrohet shtepia me qira per zyre ne Qender !DELTA 450 EUR
Banes ne shitje ne Kalabri (LESNA) 820 euro m2 !DELTA 820 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione