Banes ne shitje ne Dukagjini Rezidence !DELTA

1 050 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 08:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet per shitje lokali 60m2 ne Qender !DELTA 240 000 EUR
Banes me qira te Qafa 250 euro !DELTA 250 EUR
Ofrohet banesa me qira te 4 Llullat !DELTA 300 EUR
Zyre me qira ne Rrugen B 60m2!DELTA 200 EUR
Ofrohet banesa ne shitje ne Dardani ne Dukagjini Residence
Banesa ka siperfaqe 99.64m² posedon : Salloni, kuzhina me depo, 2 dhoma gjumi, banjo dhe toalet. Poashtu ka edhe garazhen. Banesa ka investim ekstra parketin. Ngrohja ka mundesine perveq asaj me rryme edhe me kycjen me termokos. Kompleksi posedon mirembajtje free per dy vite, e cila perfshin pastrimin, mirembajtjen dhe recepcioni. Blloku posedon 3 lifta. Çmimi per m2 1,050.00 euro, ndersa çmimi per Garazh 10.000 €

Kodi: 41485

049 445 711
044 556 777
049 157 113
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
049445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet per shitje banesa 34m2 ne Breg Diellit 42 500 EUR
Banes komode me qira ne rrugen B-Royal Mall!DELTA 0 EUR
Zyre 112m2 me qira ne Pejton!DELTA 0 EUR
Ofrohet banesa ne Shitje ne Arberi !DELTA 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione