Banes në shitje

Shitet nga: nas 27 Korr 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Shiten banesat tek Narteli në Kalabri(Emshir)

Banesë në katin e 2 me një sipërfaqe prej 86m2

Banesë në katin e 4 me një sipërfaqe prej 88m2

Banesë në katin e 7 me një sipërfaqe prej 99m2

Të tre banesat kanë fleta poseduese dhe dokumentacion të rregullt. Çmimi 760Euro/m2
Leaflet
Në fillim