Banesa 65m2 ne Prishtine

0 EUR

Shitet nga: Besnik 04 Sht 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet Banesa 65m, ne Prishtine, ne Breg te Diellit.
Çmimi 820€ m
Banesa permban :
Sallon i madh, kuzhina ndamas, dhom e fjetjes e madhe, banjo, shpajz, koridor, ballkon, Gjindet ne lagjen e urbanizuar te qytetit ka shume afer shkollen fillore "Iliria" stacionin e autobusave nr4, ka park dhe parking te mjaftueshem.Banesa esht ne emer tim dhe perkthet menjeher tel blersi pas marrveshjes.
Nr kontakt: 044118132,044164355
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione