Banesa 80m2 ne shitje ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rozi Sot 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa 80m2 ne shitje ne lagjen Ulpiana saktesisht tek banesat e oficirave poshte fushes se betonit. Banesa ndodhet ne katin e pare te banimit ndersa ka kete renditje:
- Dhome ndeje
- Kuzhine me tryezari
- 2 Dhoma fjetje
- Banjo
- Shpajz
- Ballkon

Eshte e lidhur me sistemin e ngrohtores nga qyteti. Posedon dokumentacion me siperfaqe faktike 67m2, mirepo eshte mbuluar edhe nje pjese e nje ballkoni tjeter dhe situate faktike i ka 80m2 netto. Perkthim te menjehershem te pronari i ri. Çmimi 1750€/m2 i diskutueshem, eshte e favorshme edhe te shnderrohet ne lokal per afarizem
R148
"Rozi"
Informata me shume:
+38349411272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim