BANESA ME QIRA

350 EUR

Shitet nga: NAS 30 Korr 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Adresa
Sheshi "Zahir Pajaziti"
Sipërfaqe
60 m2
Komuna
Prishtinë
Lëshoj banesën me qira në Sheshin "Zahir Pajaziti".
Banesa gjendet në katin e 3 me një sipërfaqe prej 60m2 dhe është e pamobiluar.
Çmimi:350

Na kontaktoni në:
+38345613007
+38349670007
Leaflet
Në fillim