Banesa me qmim te volitshem ne lagjen Pejton

Shitet nga: Nazifi 07 Dhj 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
KOMPLEKSI NARTEL LAGJA PEJTON NE QENDER TE PRISHTINES

Banesa dy-tri dhe kater dhomshe

Shiten dy banesat me mundesi zgjidhje numri i dhomave dhe siperfaqja
Ne Lamellen A,kemi keto tipe te banesave.....
Banese 3 dhomshe 102m2 kati 5
Banese 2 dhomshe 57,56m2 kati 5
Banese 2 dhomshe 55,40m2 kati 16
Ndersa ne Lamellen B,keni mundesi zgjidhje si siperfaqen ashtu edhe katin e banimit
Numri kontaktues: 044 223 860 dhe 045 666 301

----------------------------------------------------------------------------------
Në fillim