𝗦𝗛𝗜𝗧𝗘𝗧 banesa në Bregun e Diellit te Ontexi

163 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 13:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Zyre me QIRA ne sheshin "Zahir Pajaziti" te Grandi 500 EUR
Banesë me QIRA afër Parkut të Qytetit, përballë "Albi Market 400 EUR
Shitet banesa 119.19m² te BTP Holding ne rr."A" 750 EUR
Penthouse në SHITJE në Fushë Kosovë te "Eliza" 61 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
𝗦𝗛𝗜𝗧𝗘𝗧 banesa në 𝗕𝗿𝗲𝗴𝘂𝗻 𝗲 𝗗𝗶𝗲𝗹𝗹𝗶𝘁, te "Ontexi",banesa është në kati i IV, ka sipërfaqe prej 125.5m², komplet e mobiluar dhe e punuar me shije me këtë renditje:
𝟭𝟮𝟱,𝟱𝗺² | kati IV | 4Dhoma | Bregu i Diellit
-Dhomë dite me kuzhinë
-Depo
-Tri dhoma të gjumit
-Banjo
-Wc
-Lavenderi dhe
-Ballkon
Çmimi është 163.000 me mobilje.
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
𝟬𝟰𝟰 𝟳𝟱 𝟱𝟴 𝟱𝟵
𝟬𝟰𝟱 𝟰𝟬 𝟭𝟮 𝟭𝟮
𝟬𝟰𝟵 𝟰𝟭 𝟯𝟭 𝟱𝟴
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me QIRA afër qendrës, mbrapa Teatrit 320 EUR
Shitet banesa ne Ulpiane 67 000 EUR
Banesë me qira në Dragodan/Arbëri te "SachPizza" 380 EUR
Banesë me QIRA në Mati 1 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione