𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 banesa 𝟕𝟕𝐦²në Kalabri

70 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 10:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me qira në Mati 1, mbrapa rrugës "B" 350 EUR
Banesë moderne 270m² me qira në Arbëri/Dragodan afër Pandore 1 400 EUR
Banesë me 𝐐𝐈𝐑𝐀 në Arbëri/Dragodan te FiveStar 350 EUR
Banesë në shitje në Arbëri afër Komunës së re 1 100 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 banesa 𝟕𝟕𝐦²në Kalabri

Banesë | SHITJE | Kalabri | 𝟕𝟕𝐦² | 70.000euro

Banesa është në katin e 3, ka sipërfaqe prej 77m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo
-Tualet dhe
-Ballkon
Çmimi i banesës është 𝟳𝟬.𝟬𝟬𝟬𝗲𝘂𝗿𝗼
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
𝟎𝟒𝟒 𝟕𝟓 𝟓𝟖 𝟓𝟗
𝟎𝟒𝟓 𝟒𝟎 𝟏𝟐 𝟏𝟐
𝟎𝟒𝟗 𝟒𝟏 𝟑𝟏 𝟓𝟖
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet trualli 3.5 ari në lagjen "Qëndresa" 16 500 EUR
Ofrohet banesa për SHITJE në FushëKosovë 97.4m² 55 000 EUR
Banese me QIRA ne Pejton, te ambasada Norvegjeze 350 EUR
Banesë në shitje në Arbëri afër Komunës së re 1 100 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione