Banesa ne Lagjen e Spitalit afer EULEX it

42 000 EUR

Shitet nga: Halit 04 Nën 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Te dhenat per banesen:
Vendi: L. Spitalit, Objekti i pare nga oborri i Spitalit ose rreth 80m’ nga EULEX-i.
Banesa ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome xhumi, banjo, koridor dhe terase. S= 57.5 m2
Kati: VIII
Ashensori punon rregullisht – me kartele.
E mobiluar ne teresi.
Makine larese + tharrese, TV flet 32", Tel. Internet, etj.
Cmimi: 45000 EUR-o (mund te negocohet).
Bejme edhe nderrim me banese me te madhe (pagese shtese).
Tel: 044/049 132 879

Leaflet
Në fillim