Banesa ne Ulpiane

84 000 EUR

Shitet nga: P.D 04 Sht 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet Banesa ne lagjen Ulpiane Rruga.Deshmoret e Kombit ndertesa C-2 kati i 3te afer Butikut Arsenal. Banesa ka siperfaqe 66m2 , e cila eshte epershtatshme per gjdo lloj biznesi si dhe per banim. Ka pamje nga te dy anet (edhe nga rruga kryesore). Banesa ka 2 dhoma te gjumit, kuzhina me dhom te dites, banjo, shpajz dhe 3 terasa.
qmimi 84.000 euro
Banesa eshte ne lokacion te pershtatshem, pasi qe i ka afer (Shkollen,ambulancen,tregun etj )
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione