Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 02 2022 09:36

Banesa prej 184m2 luksoze Duplex në Dukagjini Rezidencë

Publikuar: Korr 02 09:36
Shikime: 1172
KODI 0929

Shitet banesa luksoze Duplex 184m2, kati 11 dhe 12 në Dukagjini Rezidencë, hyrje të Prishtinës, në “Dukagjini Residence” tek rrethrrotullimi në një lokacion ideal në unazën qëndrore të Prishtinës në lagjen Lakrishte. Objekt modern, me recepcion, sigurim, nën vëzhgimin e kamerave. Banesa është duplex/dykatëshe, ka 4 dhoma gjumi, dy sallone, garderobë, 3 bllkone, 2 banjo, wc. E lidhur me termokos.
Orientim jug-përendim, gjatë gjithë ditës me diell dhe pa rrezik të zënies së pamjes.

045 251 251

https://www.facebook.com/agjensionivlera/
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Vlera

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione