Banesa prej 55 m2-Prishtinë-mati1 rrugaC

790 EUR

Shitet nga: Visar Dje 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa ne shitje prej 55 m2, te Mati 1 në fillim të rruges C. Banesa është e re, ndertim i ri. Banesa ka 2 dhoma 1 dhomë gjumi, sallon me kuzhinë komplet, ballkon, banjo,ujë,rrymë, e mobiluar të gjitha të reja.
Banesa gjendet në katin e 6 ka ashensor, dhe shitet direkt nga pronari dhe perkthimi bëhet mënjeherë.
Banesa është e ndertuar nga AlkoGroup.
Nr.kontaktues-044310091 dhe viber / +38346183806
Leaflet
Në fillim