Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 07 2022 11:20

Banesa te POZHEGU BROTHERS te GARDEN BUILDING

EUR

Publikuar: Gush 07 11:20
Shikime: 1357
BANESAT NE SHITJE NE KOMPLEKSIN GARDEN BUILDING POZHEGU BROTHERS

✅Objekti H2🏢

🏢 Kati 7

📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲:

-80.5m2
-83.75m2
-61.5m2
-58.6m2

🏢 Kati 5

📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲;

-93.66m2
-78.64m2
-61.7m2
-86.4m2
-69.7m2

➡️ Renditja:

▪️ Koridori.
▪️ Salloni me kuzhinë.
▪️ Dhomë gjumi.
▪️ Dhomë gjumi.
▪️ Banjo WC.
▪️ WC.
▪️ Ballkon.

🔸Banesat kane, ndriçim natyral shumë të mirë.

📌 🏢 2 Ashensorë modern!

📌#Kontrata behet të #NOTERI!

👉Çmimi: 1100eu/m2 i negociushem!👌👌
( Ne qmim eshte e perfshire edhe garazha per veture)

📌Çmimi në krahasim me kualitetin dhe lokacionin është shumë i volitshem!

📌 Banesa eshte ne ndertim e siper perfundojne 25.06.2023!

✅ INVESTIMI

- Menaxhimi i hyrjes kryesore dhe në garazha me kartelë, kamera dhe interfon.

- Ne qmim eshte e perfshire edhe Garazhda, Parking të mjaftueshëm për çdo banesë.

- Furnizim me ujë 24 orë.

- Izolim termik dhe akustik – fasada e jashtme e veqante.

- Ndarja e mureve në mes të banesave me dy mure dhe izolim me lesh xhami.

Për me shumë informata;
+38344601786
+38346600900

#Banesë
#Shite #Bleje #RealEstate #Patundshmëri

👉 Për me shumë oferta na vizitoni në #qira365
Përshkrimi i linkut
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione