- BANESAT NË #SHITJE - PRISHTINË

Shitet nga: Urban City Sot 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arbëria 3
Sipërfaqe: 108 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
#EFORLUKI
- Ofrojmë për shitje 2 banesa në lagjen | Arbëria 3 | ndërtuar nga kompania ndërtimore |Efor-Luki|
Kompania Efor-Luki ka bërë përzgjedhjen e lokacionit më të mirë në këtë zonë, dhe tashmë ka filluar ndërimin e objektit i ndarë në 3 hyrje
me një sipërfaqe prej | 55 ari | ku 70 % e perimetrit do mbetet hapsirë gjelbërimi gjithnjë duke ofruar hapsira të përbashkëta si kënd i lodrave për fëmije parking rrugor dhe nëntoksor.
Shtrirja e objektit në mes të një hapsire me shumë pak ndërtim ofron një vizur të pastër pa pengesa, mbi të gjitha është një projekt i dizajnuar deri në finesatt më të vogla
gjitnjë duke ofruar kushte të mira për një jetesë shumë të rehatshme. Vlen të theksohet se shumë afër kësaj zone është edhe kampi i KFORIT që cilësohet si një nga zonat me siguri të lartë
po ashtu afër kësaj zone ndodhet edhe parku i kësaj lagje, vetëm 5 minuta larg.
Eksterieri fasada është e sitlit kalsik me dekore mbretërore, e dalluar nga objektet tjera në këtë zonë, investimi është mjaftë cilësor gjithnjë duke aplikuar materiale të brendeve të njohura

#MATERIALET
- Fasadë termoizoluese 10cm
- Dritare Salamander me 3 palë xhama
- Instalim i ujit italian
- Dysheme druri
- Dyere te brendshme dhe të jashtme italiane
- Keramikat Italiane
- Mure me izolim akustik

#BANESAT
- Banesë me sipërfaqe | 87.80m² | Kati 3 |
Renditja : | Qëndrim ditorë me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Depo | WC | Ballkon |
Orientimi i banesës | Jug - Lindje |

- Banesë me sipërfaqe | 108.80m² | Kati 3 |
Renditja e banesës | Qëndrim ditorë me kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Banjo | WC | Depo | Koridor | Ballkon |
Orientimi i banesës | Jug - Lindje |


- Banesat do bëhen të gatshme për banim në | Qershor 2020 |

- Çmimi: Me marrveshje!


- Për më shumë informata kontakto:

- Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
- Tel +383 49 391 200 |+Viber|
- Tel +383 45 433 055
- E-mail: urban.city@outlook.com
- Mund të na gjeni edhe në Facebook
- https://www.facebook.com/AgjensioniUrbanCity/
- Lokacioni: Prishtinë / Aktash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim