Banesat ne MAT kati 3 te i 4 te i banimit

Shitet nga: Urbangrup 25 Sht 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Shiten banesat me siperfaqe prej 77.5m2 ne lagjen MAT ne Prishtine.Banesat posedojne:
-Dy dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Banjoo
-Terrase
Banesat jane te gatshme ne fund te vitit te ardhshem.

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!

Urbangrup
+37744570670
Leaflet
Në fillim