BANESAT NË SHITJE NË QENDËR TË PRISHTINËS

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Kosova Realty Group 27 Qer 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Shiten dy banesa në qendër te Prishtines, tek rr. Garibaldi, perballe hotel Grandit.
Banesat kane nga 60 m2, hapesirat: kuzhinë së bashku me qëndrim ditor, si dhe dy dhoma gjumi.Prona gjendet në katin e 4-të bashkangjitur me mbi-ndertim.
Pronat kanë pamje tejet atraktive , bazuar në lokacionin perfekt qe kanë.
Të dyja banesat kane nevoje renovimi, andaj shiten per nje qmim tejet atraktiv.
Potenciali si pronë investive është mjaft i lartë, sepse ato mund të shfrytëzohen për qeradhënie si zyre apo banim.

Çmimi sipas marrëveshjes.
Kosova Realty Group
038 704 562 / 049 126 000
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione